Festiwal Różnorodności Diversity x WUM

Data wydarzenia
Miejsce
Centrum Dydaktyczne WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a oraz parking przed Centrum Dydaktycznym, godz. 14.00-21.00
Opis wydarzenia

Przed nami druga edycja wyjątkowego międzykulturowego wydarzenia - Festiwalu Różnorodności Diversity x WUM. Wydarzenie organizują nasi studenci pochodzący z różnych stron świata!

Do udziału zapraszamy całą społeczność akademicką WUM oraz mieszkańców Warszawy. W programie czeka wiele atrakcji:

• Cultural Showcase - pokaz, podczas którego każdy z uczestniczących krajów prezentuje swoje unikalne tradycje, jedzenie i stroje na swoich stoiskach!
    godz. 14:00 - 19:00
    Parking Centrum Dydaktyczne WUM (ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa)
  • Cultural Concert - koncert, w którym wystąpią zarówno nasi uczniowie, jak i profesjonalni artyści z różnych stron świata.
    godz. 19:30 - 21:00
    Aula Centrum Dydaktyczne WUM (ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa)
  • Cooking Workshop - warsztaty gotowania, podczas których można będzie zobaczyć, jak przygotowuje się pyszne dania z krajów takich jak Indie, Korea czy Haiti
    godz. 15:00 - 18:30
    Parking Centrum Dydaktyczne WUM (ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa)
  • Art Exhibition - wystawa sztuki prezentująca twórczość lokalnych i międzynarodowych artystów.
    godz. 14:00 - 21:00
    Parter Centrum Dydaktyczne WUM (ul. ks. Trojdena 2a, Warszawa)

Wstęp jest otwarty i bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji na profilu Fb wydarzenia

Organizator
Diversity x WUM, IFMSA-Poland Oddział Warszawa i Warszawski Uniwersytet Medyczny
Rektor WUM